Przejdź do treści

Gala Biznesu 2023. Konkurs „Granitowy Tulipan”

Data: 15 września 2023 (zakończone)
Organizator: Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej

Od ponad 20 lat Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej jako pomysłodawca i organizator Konkursu, wyłania i nagradza najlepsze firmy regionu radomskiego, które dzięki odnoszonym sukcesom ekonomicznym, profesjonalizmowi zarządzania i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, wyróżniają się zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Ideą Konkursu jest promocja najlepszych firm regionu radomskiego, postaw aktywności gospodarczej, innowacyjności oraz wysokiego poziomu oferowanych usług, stanowiących inspirację do dobrego rozwoju firm, a tym samym naszego regionu.
W całej historii Konkursu Kapituła wyłoniła i nagrodziła statuetkami „Granitowego Tulipana” w różnych kategoriach ok. 80 laureatów. Konkurs zyskał duże uznanie zarówno samych uczestników, jak i sponsorów i partnerów i na stałe wpisał się do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń w regionie.
Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie statuetek i wyróżnień nastąpi 15 września b.r. (piątek) o godz. 19.00 w Hotelu Rubin w Starym Kiełbowie podczas uroczystej Gali Biznesu.
Listę nominowanych firm można na stronie: https://radomskibiznes.pl/nominacje-2023

Wydarzenie będzie wspaniałą okazją do integracji całego środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji