Przejdź do treści

Efektywny rozwój firmy w internecie – 6 podstawowych zasad

Data: 28 listopada 2022 (zakończone)
Organizator: Google, PFR, OChK

Google, PFR i OChK zapraszają na bezpłatne szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, które odbędzie się 28 listopada w Radomiu. Szkolenie organizowane jest we współpracy z partnerami lokalnymi wydarzenia: Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej oraz Platformą Przemysłu Przyszłości. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak efektywnie rozwijać biznes w sieci oraz będą mieli możliwość spotkać się na miejscu z doradcą Google w ramach bezpłatnej konsultacji indywidualnej dedykowanej ich firmie.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes w sieci. Uczestnicy poznają podstawowe zasady, jakimi należy kierować się w takich obszarach jak: strategia, tworzenie contentu, widoczność w wynikach wyszukiwania, analityka i optymalizacja, reklama internetowa oraz chmura.

Eksperci opowiedzą, m.in. o tym jakie są podstawy efektywnego rozwoju firmy w internecie, jakie narzędzia przyspieszą działania i zwiększą skuteczność oraz gdzie znajdziesz swoich klientów i jak do nich dotrzeć.

Po szkoleniu uczestnicy będa mogli wziąć udział w 30 minutowej konsultacji indywidualnej z doradcą Google, na której uzyskają spersonalizowane wsparcie odnoszące się wyłącznie do ich biznesów.
Aby dołączyć do szkolenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora.

Więcej informacji