Przejdź do treści

Demonstracje Przemysłu Przyszłości (grupa 2)

Data: 18 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości
demonstracja przemysłu przyszłości zapowiedź

Zapraszamy na spotkanie on-line z ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości, który przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Podczas demonstracji zostaną zaprezentowane rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, chmury obliczeniowej, przemysłowego internetu rzeczy oraz predykcji awarii.

Uczestnicy będą mogli na żywo obserwować działanie zbudowanego urządzenia. Dzięki wynikom rejestrowanym na stronie internetowej zobaczą także działanie chmury obliczeniowej, którą można zastosować w przedsiębiorstwie.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny. Spotkanie przewiduje uczestnictwo od 6 do 8 osób. W przypadku mniejszej ilości osób, organizator zastrzega prawo do zmiany terminu spotkania, o czym poinformuje uczestników drogą mailową.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk
Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS.

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00
Zarejestruj się
This form is not available.