Demonstracje Przemysłu Przyszłości (grupa 1)

Data: 17 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości
demonstracja przemysłu przyszłości zapowiedź

Zapraszamy na spotkanie on-line z ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości, który przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Podczas demonstracji zostaną zaprezentowane rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, chmury obliczeniowej, przemysłowego internetu rzeczy oraz predykcji awarii.

Uczestnicy będą mogli na żywo obserwować działanie zbudowanego urządzenia. Dzięki wynikom rejestrowanym na stronie internetowej zobaczą także działanie chmury obliczeniowej, którą można zastosować w przedsiębiorstwie.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny. Spotkanie przewiduje uczestnictwo od 6 do 8 osób. W przypadku mniejszej ilości osób, organizator zastrzega prawo do zmiany terminu spotkania, o czym poinformuje uczestników drogą mailową.

Osiągnęliśmy już maksymalną liczbę zgłoszeń w tej grupie. Zachęcamy do udziału w pokazie w dniu 18 września, zapisy tutaj.

Prelegenci

dr hab. inż. Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i dr hab. inż. Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS. Autor ponad 80 publikacji związanych z komputerowym wspomaganiem diagnozy oraz prognozy rozproszonych napędów mechatronicznych. W Platformie Przemysłu Przyszłości jest kierownikiem Zespołu ds. Kontaktu z Rynkiem

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00