Przejdź do treści

Cyberbezpieczeństwo w przemyśle

Data: 7 listopada 2022 (zakończone)
Organizator: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości

Coraz głośniej mówi się o cyberbezpieczeństwie. Pricewaterhouse Coopers (PwC) w 2018 roku przeprowadziło badania wśród inwestorów, analityków i dyrektorów generalnych. Okazuje się, że aż 41% respondentów określiło cyberataki za najpoważniejsze zagrożenie dla biznesu. Aż 64% inwestorów uważa, że firmy powinny skupić się na kwestiach bezpieczeństwa cybernetycznego, aby zwiększyć zaufanie klientów do biznesu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości przygotowała szkolenie „Cyberbezpieczeństwo w przemyśle”. Spotkanie on-line jest skierowane do członków Kujawsko-pomorskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości oraz przedsiębiorców, chcących poznać zagadnienia dotyczące, m.in. źródeł incydentów i wektorów ataków na firmy oraz metod ochrony przed zagrożeniami i cyberatakami. Szkolenie poprowadzi Krzysztof Mizerski – ekspert FPPP, autor „Przewodnika cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstw”

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wysłanie wiadomości do 4 listopada na podany adres: patryk.tomaszewski@fppp.gov.pl