Przejdź do treści

Branża motoryzacyjna pod lupą: Automatyzacja zgodnie z koncepcją przemysłu 4.0 – case study Valeo

Data: 3 lipca 2020 (zakończone)

Utrudniona sytuacja na większości światowych rynków wymusiła na wielu przedsiębiorcach konieczność podjęcia działań dostosowujących funkcjonowanie ich firm do nowych warunków. Firmy, które postawiły na automatyzację i cyfryzację procesów są w stanie lepiej poradzić sobie ze skutkami kryzysu. Działanie według założeń Industry 4.0 z gruntu sprawia, że firma staje się lepiej przygotowana do elastycznej produkcji.

Chcąc promować rozwiązania automatyzacyjne, umożliwiające firmom lepsze funkcjonowanie w czasach kryzysu, serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze, podczas którego eksperci przedstawią praktyczne case study oraz omówią realne korzyści wynikające z tego typu wdrożeń.

Automatyzacja zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0

Dowiedz się jak dzięki automatyzacji linii produkcyjnej w zakładzie Valeo Czechowice-Dziedzice, w oparciu o rozwiązania Siemensa, udało się przyspieszyć wytwarzanie nowego modelu przepustnic dla przemysłu samochodowego.

Zapraszamy na spotkanie online, podczas którego eksperci Siemens, Teamtechnik i Valeo zaprezentują wdrożenie z zakładzie Valeo!

Więcej informacji