Ustawienia subskrypcji

*

Ogólne

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail materiałów w tym cyklicznych newsletterów, o charakterze marketingowo-informacyjnym zawierających artykuły, opisy wdrożeń, zaproszenia na wydarzenia, informacje o ofercie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowo-informacyjnym za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.

Wydarzenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rejestracji na wydarzenie, w celu wzięcia udziału oraz zapewnienia prawidłowej obsługi wydarzenia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail materiałów po wydarzeniach, których organizatorem jest FPPP (jak prezentacje, dokumentacja, nagrania wydarzenia, ankiety).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną powiadomień, przypominających o zbliżającym się wydarzeniu/szkoleniu etc.

Ankiety

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w celu przeprowadzenia badania stanu cyfryzacji oraz na przesłanie wyników badania.

Partnerzy

Wyrażam zgodę na przekazywanie partnerom Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzania przez partnerów działań marketingowych oraz przesyłania do mnie materiałów o charakterze marketingowo-informacyjnym.