Przejdź do treści

Go4Poland – Wybierz Polskę!

Data: 20 - 26 sierpnia 2021 (zakończone)
Organizator: Fundacja GPW

Uczestnikami Go4Poland są polscy studenci i absolwenci uczelni z całego świata. Program łączy przedsiębiorstwa z młodymi ludźmi poprzez serwis go4poland.pl. Portal prezentuje oferty staży, programów rozwojowych i warsztatów, jak też pełni rolę platformy budowania relacji pomiędzy studentami a pracodawcami, dając partnerom dostęp do bazy potencjalnych pracowników z najlepszym wykształceniem i międzynarodowym doświadczeniem.

Uczestnicy programu Go4Poland mogą skorzystać ze wsparcia mentorów – praktyków biznesu z doświadczeniem w rożnych sektorach. Dzięki temu laureaci poznają bliżej ważne osobistości polskiego biznesu, zaznajomią się ze specyfiką ich zadań i miejsca pracy, a przede wszystkim wykształcą nowe umiejętności pod okiem ekspertów.

Od 2020 roku jednym z kluczowych elementów Programu Go4Poland jest „Letnia Szkoła” organizowana przez Fundację GPW. To seria warsztatów z praktykami rynku kapitałowego, przedstawicielami biznesu oraz akademikami zakończonych konferencją organizowaną w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnikami będą eksperci i goście, a także partnerzy programu. W Letniej Szkole Go4Poland zaplanowanej na 20-26 sierpnia weźmie udział grupa 25 osób partycypujących w programie Go4Poland, wyłonionych w oddzielnej rekrutacji.

Więcej informacji