Przemysł przyszłości w praktyce

Cykl „Przemysł przyszłości w praktyce” został stworzony, aby zaprezentować przedsiębiorcom praktyczne rozwiązania wykorzystujące technologie przemysłu 4.0. Zależy nam na zaprezentowaniu konkretnej, użytecznej wiedzy podawanej w przystępny sposób.

Podczas spotkania przedstawiciele firmy Bosch Rexroth przedstawią możliwości przemysłowego internetu rzeczy w zakresie zbierania danych z linii produkcyjnych. Uczestnicy zobaczą, jak monitorować działanie systemów hydraulicznych z wykorzystaniem IIoT. Eksperci opowiedzą również o showroomie, w którym można zobaczyć praktyczne zastosowania technologii przemysłu 4.0.

Wydarzenie będzie transmitowane w naszych kanałach społecznościowych na Facebook’u, YouTube’ie oraz w portalu.

Jeśli chcą Państwo dostać e-mail z przypomnieniem o nadchodzącym wydarzeniu, prosimy o rejestrację.

Prelegenci

  • Platforma Przemysłu Przyszłości (logotyp)

    Adam Piszczatowski

    Z tematem przemysłu 4.0 zetknął się już 5 lat temu i praktycznie od razu miał okazje wdrażać konkretne rozwiązania w fabrykach grupy Bosch w Polsce. »

    Z tematem przemysłu 4.0 zetknął się już 5 lat temu i praktycznie od razu miał okazje wdrażać konkretne rozwiązania w fabrykach grupy Bosch w Polsce. Połączenie automatyki przemysłowej, metod LEAN, sztucznej inteligencji, sterowników PLC, plików JSON, REST-API i chmury to tematy angażujące Adama obecnie. Od 2016 Kierownik Projektu Przemysł 4.0 w Bosch Rexroth, wraz z zespołem stworzył przykładowe dema monitoringu maszyn, linii produkcyjnej i procesów.

  • Platforma Przemysłu Przyszłości (logotyp)

    Ievhen Grabowski

    Inżynier aplikacji w zakresie automatyzacji przemysłu w Bosch Rexroth. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektryczny – Automatyka i Robotyka. »

    Inżynier aplikacji w zakresie automatyzacji przemysłu w Bosch Rexroth. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektryczny – Automatyka i Robotyka. Opiekun Laboratorium Przemysłu 4.0, będącego zaczątkiem centrum szkoleniowego I4.0 w Bosch Rexroth w Warszawie. Z firmą związany od trzech lat, podczas których tworzył m.in. demonstracyjną linię produkcyjną, pokazującą szereg możliwości zastosowania produktów i rozwiązań w ramach przemysłu 4.0 i automatyzacji przemysłu.

  • Platforma Przemysłu Przyszłości (logotyp)

    Jarosław Sobieski

    Absolwent Politechniki Warszawskiej, koordynator serwisu Bosch Rexroth w Polsce. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w diagnostyce i serwisowaniu elementów układów hydraulicznych. »

    Absolwent Politechniki Warszawskiej, koordynator serwisu Bosch Rexroth w Polsce. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w diagnostyce i serwisowaniu elementów układów hydraulicznych. Zajmuje się m.in. zarządzaniem, wdrażaniem i realizacją projektów serwisowych (instalacje, modernizacje, naprawy, diagnostyka) w Polsce oraz doradztwem technicznym w tym zakresie.

  • Platforma Przemysłu Przyszłości (logotyp)

    Przemysław Kacprzak

    Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechatronika, robotyka i automatyka. Inżynier ds. techniczno-handlowych w Bosch Rexroth. Posiada 6-letnie doświadczenie w elektronice mobilnej. »

    Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechatronika, robotyka i automatyka. Inżynier ds. techniczno-handlowych w Bosch Rexroth. Posiada 6-letnie doświadczenie w elektronice mobilnej. Zajmuje się m.in. programowaniem sterowników, wsparciem produktowym oraz obsługą IoT.