Przejdź do treści

Prosta Spółka Akcyjna

Data: 6 października 2021 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości, Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k.

Spotkania z Nawigatorem finansowym, to cykl webinarów z ekspertami, którzy omawiają zagadnienia związane z procesem transformacji cyfrowej przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem różnych formy jej finansowania.

Najbliższe wydarzenie będzie poświęcone Prostej Spółce Akcyjnej – nowej formie działalności gospodarczej w Polsce. Ekspert opowie m.in. czym jest PSA oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby móc ją założyć. Ponadto przedstawi możliwości wykorzystania nowej formy osobowości prawnej do rozwoju przedsiębiorstw w kierunku przemysłu 4.0. Na końcu spotkania uczestnicy otrzymają odpowiedzi na interesujące ich kwestie. Pytania można proponować już w czasie zapisów – wystarczy wpisać je w polu ,,Pytanie do eksperta” w formularzu rejestracyjnym.

Prelegenci

Maciej Stefanowski Radca prawny, od 2016 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu. Od 2017 r. związany z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Maciej Stefanowski Radca prawny, od 2016 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu. Od 2017 r. związany z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Toruniu, w której zajmuję się sprawami z zakresu prawa korporacyjnego i gospodarczego. Bierze udział w procesach powoływania i modelowania struktur korporacyjnych, łączenia, podziału i przekształceń podmiotów gospodarczych, restrukturyzacji kapitałowych, związanych ze zmianami składu wspólników, nabywania i zbywania akcji lub udziałów w spółkach, czy też wnoszenia do spółek przedsiębiorstw lub ich zorganizowanych części.
Zarejestruj się
This form is not available.