Przejdź do treści

Pokaz technologii przemysłu 4.0: Druk 3D

Data: 22 kwietnia 2021 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości
Wstęp do druku 3 D

Zapraszamy na nowy pokaz technologii przemysłu 4.0 poświęcony drukowi 3D. Podczas prezentacji ekspertka Platformy Przemysłu Przyszłości, Kinga Skrzek, wyjaśni podstawy związane z terminologią druku 3D, korzyści wynikające z wdrożenia technologii w przedsiębiorstwie oraz porówna koszty produkcji metodą tradycyjną względem druku przestrzennego, a także pokaże część funkcjonalną wykonaną na drukarce 3D. Uczestnicy spotkania dowiedzą się:

  • czym jest druk 3D i co znaczą podstawowe terminy,
  • jakie są różnice między SLA i SLM,
  • jak można wykorzystać druk 3D w przedsiębiorstwie.

Pokaz jest przygotowany z myślą o uczestnikach o niskiej świadomości i wiedzy na temat druku 3D. Osobne wydarzenia, w których uwzględnimy m.in. analizę kosztów wdrożenia technologii w przedsiębiorstwie, przygotowujemy dla osób zaznajomionych z wytwarzaniem przyrostowym.

Udział jest bezpłatny, spotkanie będzie prowadzone w aplikacji MS Teams.

Formularz rejestracji jest aktywny do 22/04/2021 r. do godz. 11:00.

Prelegenci

Kinga Skrzek
Kinga Skrzek Młodszy specjalista Platformy Przemysłu Przyszłości, zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się technologią wytwarzania przyrostowego, obliczeniami MES Kinga Skrzek Młodszy specjalista Platformy Przemysłu Przyszłości, zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się technologią wytwarzania przyrostowego, obliczeniami MES, symulacjami oraz projektowaniem współbieżnym. Autorka publikacji związanych z technologią druku 3D oraz reologią.
Zarejestruj się
This form is not available.