Przejdź do treści

Pokaz technologii przemysłu 4.0


Jak wykorzystać rozwiązania przemysłu 4.0
w swoim zakładzie produkcyjnym lub firmie? Na to pytanie odpowie Mariusz Hetmańczyk – ekspert PPP. Podczas wirtualnego pokazu uczestnicy sprawdzą, jak w praktyce działa demonstrator opracowany przez zespół naszych specjalistów.

Ekspert zaprezentuje:

  • działanie sensorów przemysłowego internetu rzeczy (IIoT),
  • zdalną weryfikację parametrów urządzeń,
  • przewidywaną żywotność elementów konstrukcji, dzięki zastosowaniu algorytmów AI,
  • działanie chmury obliczeniowej w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa), gromadzącej dane z czujników.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Spotkanie będzie prowadzone w platformie MS Teams.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk
Mariusz Hetmańczyk (członek Rady) Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Mariusz Hetmańczyk (członek Rady) Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS.

Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się: