Przejdź do treści

Rozszerzona i wirtualna rzeczywistość w zastosowaniach przemysłowych

Data: 11 stycznia 2022 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości
Przemysł przyszłości w praktyce

Cykl „Przemysł przyszłości w praktyce” został stworzony, aby zaprezentować przedsiębiorcom praktyczne rozwiązania wykorzystujące technologie przemysłu 4.0. Zależy nam na zaprezentowaniu konkretnej, użytecznej wiedzy podawanej w przystępny sposób.

Tematem odcinka będzie rozszerzona i wirtualna rzeczywistość. Przedstawimy przykłady zastosowania technologii w przemyśle.

Wydarzenie będzie transmitowane w naszych kanałach społecznościowych na Facebook’u, YouTube’ie oraz w portalu.

Jeśli chcą Państwo dostać e-mail z przypomnieniem o nadchodzącym wydarzeniu, prosimy o rejestrację.

Prelegenci

Kinga Skrzek
Kinga Skrzek Młodszy specjalista Platformy Przemysłu Przyszłości, zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się technologią wytwarzania przyrostowego, obliczeniami MES Kinga Skrzek Młodszy specjalista Platformy Przemysłu Przyszłości, zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się technologią wytwarzania przyrostowego, obliczeniami MES, symulacjami oraz projektowaniem współbieżnym. Autorka publikacji związanych z technologią druku 3D oraz reologią.
Julian Malaka
Julian Malaka Specjalista w Dziale Zarządzania Wiedzą Platformy Przemysłu Przyszłości. Współtworzy platformę e-learningową, dostarczającą wiedzę o wyzwaniach, jak i rozwiązaniach współczesnego Julian Malaka Specjalista w Dziale Zarządzania Wiedzą Platformy Przemysłu Przyszłości. Współtworzy platformę e-learningową, dostarczającą wiedzę o wyzwaniach, jak i rozwiązaniach współczesnego świata produkcji. Projektuje narzędzia uświadamiające i wspomagające rozwój przedsiębiorców w kierunku cyfryzacji, automatyzacji, autonomizacji i elastyczności wytwarzania. Wiedzę o zakładach przemysłowych oraz szeroki obraz tego rynku czerpie z własnej pracy audytorskiej, edukacyjnej, a nawet produkcyjnej, jak i kontaktów z ekspertami PPP. Wywodzący się ze środowiska akademickiego, tworzący koncepcje i stanowiska badawcze, od początku związany z praktycznymi, aplikacyjnymi zagadnieniami i współpracą biznes-nauka. Znając procesy zarówno wirtualne, jak i manualne, spogląda na przemysł przez pryzmat doświadczeń i z perspektywy różnych profesji.
Zarejestruj się
This form is not available.