Przejdź do treści

Konferencja – Gospodarka 4.0

Data: 29 - 31 marca 2021 (zakończone)
Organizator: Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie 29-31 marca organizuje konferencję nt. cyfryzacji przemysłu i gospodarki 4.0. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań i konkurencyjnego modelu prowadzenia biznesu po pandemii.

Wydarzenie jest podzielone na 3 bloki tematyczne. Pierwszego dnia prelegenci porozmawiają o gospodarce 4.0 i rewolucji przemysłowej. W rozmowach udział wezmą: Paweł Nowak – dyrektor Działu Zarządzania Wiedzą Platformy Przemysłu Przyszłości, prof. Krzysztof Pietrusewicz – prorektor ds. organizacji i rozwoju uczelni w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, dr Arkadiusz Malkowski z Katedry Analizy Systemowej i Marketingu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Dariusz Kowalski – head of marketplace w Home.pl oraz Magdalena Sikorska-Hadowska – head of e-commerce w Home.pl.

Panele drugiego dnia obejmą zagadnienia:

  • cyfryzacji procesów biznesowych
  • linii produkcyjnej 4.0
  • pozyskiwania bezzwrotnego finansowania na nowoczesne technologie
  • potrzeb rynku pracy w erze przemysłu 4.0
  • wspierania rozwoju biznesu przez technologie i rozwiązania chmurowe
  • nowoczesnych systemów zarządzania IT

W rozmowach weźmie udział, m.in. dr hab. Mariusz Hetmańczyk – kierownik Zespołu Doradztwa i Wsparcia Narzędziowego w Platformie Przemysłu Przyszłości.

Na ostatni dzień konferencji organizatorzy zaplanowali 2 warsztaty online:

  • Kluczowe kompetencje menedżera w erze 4.0
  • Nikt nie planuje przegrywać, ale przegrywa ten, kto nie planuje

Spotkania poprowadzą: trenerka biznesu Renata Kozłowska oraz prezes FiM Consulting, Krzysztof Frydziński.

W związku z sytuacją epidemiologiczną konferencja będzie prowadzona on-line i transmitowane na profilach Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie w platformach Facebook YouTube oraz na profilu wSzczecinie.pl. Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach, muszą zapisać się na stronie Izby.

Platforma Przemysłu Przyszłości objęła wydarzenie honorowym patronatem.

Więcej informacji