Przejdź do treści

Digital Festival

Data: 1 - 10 października 2021 (zakończone)
Organizator: Fundacja Digital Poland

Umiejętność poruszania się w cyfrowym świecie stała się podstawowym elementem nowoczesnego społeczeństwa. Pandemia COVID-19 sprawiła, że nowe technologie na dobre zagościły w naszych biurach i domach.

Organizatorzy akcji przez 10 dni chcą zachęcić Polaków do skorzystania z licznych inicjatyw podnoszących świadomość cyfrową. Festiwal umożliwia zdobywanie nowych umiejętności oraz dodatkowej wiedzy w korzystaniu z nowych technologii, takich jak 5G czy sztuczna inteligencja.

W ramach akcji uczestnicy mogą wziąć udział w różnych wydarzeniach organizowanych przez partnerów.

Główne inicjatywy Festiwalu:

  • Akademia SkillUp – platforma on-line z darmowymi kursami. Na uczestników czekają np. kurs z bezpieczeństwa w sieci, korzystania z elektronicznej poczty czy internetowych płatności
  • Noc Innowacji – prezentacja z bliska świata nowych technologii przez parki technologiczne, uniwersytety, firmy oraz inkubatory.
  • Strefa Wiedzy – poradniki, artykuły, podcasty i materiały wideo, dzięki którym uczestnicy zrozumieją jak działa cyfrowy świat.
  • Cyfrowe Zniżki – przez dziesięć dni każdy może skorzystać z przygotowanych promocji i rabatów sięgających nawet 50 procent!
  • Cyfrowe Historie – prezentacje historii ludzi, którym cyfrowe kompetencje otworzyły drogę w biznesie.
Więcej informacji