Europejski Tydzień Robotyki 2019 (ERW2019)

14.11.2019

15.11.2019

16.11.2019

Centrum konferencyjne i wykładowe Politechniki Poznańskiej, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznań (pokaż na mapie)

Od 2014 roku corocznie organizatorzy European Robotics Week wybierają nowe miejsce do organizacji swojego głównego wydarzenia. W tym roku będzie miało ono miejsce w Poznaniu i będzie dotyczyć robotyki i sztucznej inteligencji.

Poznań to miejsce, w którym energia Nowej Europy łączy się z cywilizacją Zachodu. To metropolia licząca ponad pół miliona mieszkańców, leży w jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów Polski. Oparte na 1000-letniej tradycji miasto koncentruje się na osiąganiu sukcesów poprzez wspieranie najbardziej ambitnych projektów i najodważniejszych wizji.

Wydarzenie będzie prowadzone przez renomowane organizacje mające długą historię i doświadczenie w organizacji wydarzeń związanych z robotyką i dotyczących tej tematyki (np. Rover Challenge): Politechnika Poznańska, Politechnika Poznańska, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) oraz Europejska Fundacja Kosmiczna (EFS).

Agenda

• Czwartek, 14 listopada - oficjalna ceremonia otwarcia  z udziałem przedstawicieli władz europejskich, krajowych, regionalnych i lokalnych.
• Piątek, 15 listopada - dzień dla szkół i edukacji (warsztaty, przykłady, sukcesy realizacji)
• Sobota, 16 listopada - dzień otwarty dla wszystkich (konkursy, interaktywne warsztaty)
• W trakcie wszystkich 3 dni - wystawa wewnątrz i prezentacja autonomicznego samochodu na zewnątrz.

Rejestracja zakończona

Zapraszamy na inne wydarzenia

Organizator

euRobotics

Kontakt do koordynatora

Udostępnij wydarzenie