Przejdź do treści

WAŻNA INFORMACJA

DLA UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY CYFROWEJ


Z uwagi na zmieniające się potrzeby rynku oraz nowe zakresy wsparcia dla polskich firm, które powinny być realizowane przez Platformę Cyfrową Przemysłu Przyszłości, czasowo wstrzymujemy jej działanie, aby dokonać istotnych zmian, które udoskonalą architekturę i funkcjonalność naszych zasobów internetowych.

Nie oznacza to, że wstrzymujemy pomoc i wsparcie w zakresie przemysłu przyszłości, którą realizujemy bezpłatnie zgodnie z celem statutowym FPPP. Na naszej stronie przemyslprzyszlosci.gov.pl jest dostępna praktyczna baza wiedzy, informacje, raporty oraz inne narzędzia takie jak Nawigator Finansowy czy Samoocena dojrzałości cyfrowej. Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnych szkoleń dostępnych w naszej Platformie e-Learningowej.

Dodatkowo od początku lutego 2023 nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w jeszcze szerszym zakresie. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji zarówno stacjonarnie w naszej siedzibie w Radomiu, ul. Malczewskiego 24 oraz online, w każdą środę w godzinach 14.00 – 18.00.

W razie pytań dotyczących Platformy Cyfrowej prosimy o przesłanie e-mail pod adres pc@fppp.gov.pl.


Informujemy, że Państwa dane osobowe wprowadzone do Platformy Cyfrowej są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.